Ludhiana, Punjab
GST No. 03AHFPB0777K2ZJ
Call 08047662257 77% Response Rate
Send Enquiry
| Minimum Order Quantity | 1 unit |
| Guardrail Width | 300-800 mm |
| Guardrail Thickness | 3.0 mm |
| Usage/Application | Road side crash barrier |
| Material | Hot rolled |
| Automation Grade | Automatic |
| Model Name/Number | D65 |
| Shape | W and thrie beam |
| Cutting Type | Hydraulic |
| Number Of Forming Stations | 20 |
| Job Thickness | 2-3 mm |
| Coil Weight | 5ton |
| Guardrail Type | W beam |
| Weight | 3.5-20ton |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 1 unit |
| Guardrail Thickness | 3.0 mm |
| Usage/Application | Road side barrier |
| Automation Grade | Automatic |
| Coil Weight | 5 ton |
| Country of Origin | Made in India |
| Number Of Forming Stations | 20 |
View Complete details