Ludhiana, Punjab
GST No. 03AHFPB0777K2ZJ
Call 08047662257 77% Response Rate
Send Enquiry
| Profile Type | Guardrail |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Max Sheet Width | 80-100 mm |
| Job Thickness | 0.5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 6-8 kw |
| Usage | Industrial |
View Complete details
Product Brochure
| Max Sheet Width | 100 mm |
| Material | Mild Steel |
| Job Thickness | 0.5 mm |
| Power | 8-10 kw |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Max Sheet Width | 100 mm |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Job Thickness | 0.5 mm |
| Power | 6-8 HP |
| Brand | JUGMUG |
| Usage | Industrial |
View Complete details
Product Brochure
| Automation Grade | Automatic, Semi-Automatic |
| Job Thickness | 0.1-0.5 mm |
| Max Sheet Width | 200-400 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 6-8 kw |
| Usage | Industrial |
View Complete details